O nas

 

O nas O nas  O nas  O nas

 


O nas to organizator imprez turystycznych, który ma ambicję zaspokajać potrzeby poznawcze najbardziej wymagających Klientów. Nasze propozycje programowe kierujemy do osób, które oczekują więcej niż masowa oferta dużych biur podróży szeroko dostępna w agencjach turystycznych. Dlatego w naszej działalności skupiamy się głównie na organizacji imprez z zakresu tzw. turystyki kwalifikowanej i alternatywnej.

Nasze produkty kierujemy do turystów świadomych i wnikliwych. Kładziemy nacisk na wartości poznawcze, dbamy o jak najbliższy kontakt Klienta z kulturą, obyczajami oraz mieszkańcami danego kraju. Naszą domeną jest turystyka aktywna. Przemierzając kraj rowerem, kajakiem, czy pieszo jesteśmy w stanie bardziej poczuć jego klimat, wchłonąć jego zapachy. Mamy nadzieję, że decydując się na wyprawę z  O nas otrzymacie Państwo w zamian silne, nietypowe doznania i wrażenia.

O nas oferuje także produkty „szyte na miarę”, dostosowane do oczekiwań Klienta, skierowane zarówno do zorganizowanych grup jak i indywidualnych eksploratorów nieznanych zakątków globu. Elastyczność w podejściu do projektowania oferty turystycznej poparta szerokimi kontaktami na całym świecie oraz zrozumieniem rynku turystycznego daje firmie unikalną przewagę konkurencyjną.


 

O nas

 

O nas jest organizatorem imprez turystycznych wpisanym do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 579.